• 661- 677- 665
  • kontakt@psychoterapiagdynia.com

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą z 7-letnim doświadczeniem zawodowym.

Małgorzata Porębska – ZnanyLekarz.pl

Doświadczenie zdobywałam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Punkcie Zgłoszeniowo – Koordynacyjnym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Ośrodku CENTRUM w Gdańsku.
Od 2013 roku współpracuję z Warszawskim Towarzystwem Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi.
Odbywałam staż w Stowarzyszeniu Terapeutów, gdzie zajmowałam się wsparciem osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Współpracuję również ze świetlicą opiekuńczą dla Seniorów, prowadzoną przez fundację Adaptacja w Gdyni.

Prowadzę psychoterapię w podejściu psychodynamicznym. Obecnie jestem w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ośrodek ten posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

Mam doświadczenie w terapii zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i wielu innych. Zapraszam również jeśli czujesz, że pogubiłeś się w swoim życiu, nie widzisz sensu, cierpisz po rozstaniu lub ciężko Ci odnaleźć się w czasach pandemii. Być może masz niskie poczucie własnej wartości lub cierpisz na bezsenność?

Małgorzata Porębska – ZnanyLekarz.pl